Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

Борьба за Украину

Згорнути
X
Згорнути
  • Фільтр
  • Время
  • Показати
Очистити все
нові повідомлення

• Борьба за Украину

Комментар

• Борьба за Украину

Ушльопки, ось вам ваше. шо вам Україна. Козломордство, прошу.

Бъют соседку по коммуналке (ВИДЕО 18+)
      С@ко, казламордое отродье, которое не может найтись друг с другом в одной коммунальной квартире, но зато лезет ко всем соседним (и не только)…
      Поделиться
      WEEK-END.CC
      Думи мої, думи мої,
      Лихо мені з вами

Комментар

• Борьба за Украину

Mason Lemberg

25 Min ·

Що таке "реформатори європейського взірця". Лікбез від Самопомочі:

Це коли "блокуєш" Донбас, ворог твоєї держави під цей шумок віджимає українські підприємства уникаючи санкцій, держава втрачає сировину для енергетики і металургії і тебе зовсім не гребе як країна має забезпечити енергетичну безпеку, як країна має перезимувати наступну зиму і т.д. Вже не кажучи за податки, робочі місця, курс долара і т.д.

Це коли засрав своє місто сміттям, не збудував і собачої будки, але в наказовому тоні розказуєш, що жителі Донбасу мають звідти виїхати і тебе зовсім не гребе куди мають виїхати. Вже не кажучи за те, що ці мільйони людей треба забезпечити не тільки житлом, а ще й роботою, що в них є близькі люди на окупованій території, які не можуть виїхати і т.д.

От в цьому вся суть "реформаторства" імені Самопомочі. Немає навіть елементарного розуміння ситуації, елементарного прогнозування на чверть кроку вперед...
        Массовая эмиграция украинских ватников на россию привела к значительному повышению среднего уровня интеллекта в обеих странах...

Комментар

• Борьба за Украину

пока НКВД Украины храбро борется с инвалидкой из РФ , певец Робби Вильямс заявил
          «Я бы хотел представлять Россию на «Евровидении». Я вот так просто сейчас это заявляю, а мой менеджер уже взялся за голову. Давай, Россия, мы сможем победить

Комментар

• Борьба за Украину

Дивлюсь, що робиться в країні - путен жохнув у десятку. У ВР - хз, озброєні люди хто за що. ніяких гарантій на завтрашній день. Здоровенне - ХЗ.
            Скажіть. що я панікую.

2 ч ·

Аналізуючи масштаби русифікації, звіт ЦРУ від 1975 року передбачав, що вже через десять років кількість росіян та зросійщених українців становитиме третину населення України і половину – через п’ятдесят.

ЦРУ передбачило “половину зрусифікованих” українців до 2025 року –...
            Російську мову возвеличували до статусу радянської латини, а українську називали сільським діалектом. Дисиденти відкрито виступали проти…
            LANGUAGE-POLICY.INFO
            Последний раз редактировалось Бридя; 20.03.2017, 23:09.
            Думи мої, думи мої,
            Лихо мені з вами

Комментар

Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

Обработка...
            X

Відладочна інформація