Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

Україна і Росія: "о дружбе забыть. Лет на 500."

Згорнути
X
Згорнути
 • Фільтр
 • Время
 • Показати
Очистити все
нові повідомлення

 • Україна і Росія: "о дружбе забыть. Лет на 500."

  Україна і Росія: дружба навіки?

  Гарне слово і поняття – дружба. Воно є чи не найголовнішим у взаємовідносинах між людьми, народами, державами. Взаємини у сім’ї, із сусідами, знайомими, приятелями, тоді хороші, коли панує дружба. Добрі стосунки між братами і сестрами, теж бувають тоді, якщо є дружба. Кажучи дружба, розуміється певний паритет у відносинах, так би мовити п’ятдесят на п’ятдесят. Якщо я зробив щось добре своїм друзям, то і від друзів чекаю того самого.

  Часто йдеться у засобах масової інформації сусідньої держави Російської Федерації, та проросійських в Україні, що ми українці є найближчими друзями росіян. Тобто, росіяни вважають, що у нас паритетні стосунки і ми допомагаємо один одному. Чесно кажучи, погодитись з цим твердженням дуже важко. Адже, декілька років тому, наприклад, в РФ діяло дві загальнонаціональні українські об’єднавчі організації: Федеральна національно-культурна автономія українців Росії (ФНКА) та Організація Українців Росії (ОУР). Обиралося, навіть, спільне керівництво тих організацій, оскільки, завдання були одні і ті самі: збереження української мови, культури, звичаїв, традицій українців тощо. Ніякої політики, українці Росії ходили і ходять на вибори та голосують так як кожен вважає за потрібне. Українці Росії, і їх організації, представляють українську діаспору у РФ, і ніяким чином, неможна їх назвати проукраїнськими, що загрожують російській державі безпекою чи інтересам.

  Зате, одного разу, один із співголів ФНКА і ОУР, від свого імені, не від імені організацій, як людина і громадянин, пан Валерій Семененко, дозволив собі вільне трактування певних подій. Протягом двох років, ці дві організації, було ліквідовано російською владою. І це на фоні того, що виробляють представники проросійських організацій і партій в Україні.

  Але не тільки проросійські організації, їхні представники у Криму, на Півдні країни і на Сході, поводяться як удома в Росії, – отримавши владу, нав’язують, українцям свою мову, російсько-радянські порядки тощо. Ай сама російська влада веде тихі підступні війни проти українців: інформаційні, економічні, ідеологічні… Пам’ятаємо газові війни, перекриття краників, недавні угоди, зокрема і Харківські, де заяви Путіна про знижку на сто доларів мають вигляд особливо цинічних, бо стодоларова знижка не зафіксована в ніяких документах, тобто у будь-який момент, російська сторона може вимагати, щоб повернули борг, який у вигляді «кредиту» ними надався.

  Проводячи антиукраїнську політику, нав’язуючи Україні васальські відносини, гальмуючи її розвиток, російська сторона, змушує багатьох українців їхати на заробітки до Росії. Де на українців чекають не цивілізовані умови праці. «Особи, які приїжджають у Росію заробити грошей, фактично стають рабами». Про це в ефірі одного із російських телеканалів сказав постійний представник Республіки Дагестан при призедентові РФ Гаджі Махачов, – УНН.

  Чого вартує підтримка представників російської влади законопроекту Колесніченка-Ківалова, – «Про регіональні мови…». Голова думського комітету у справах СНД і зв’язків зі співвітчизниками Лєонід Слуцкій радісно привітав події у Верховній Раді, нагадавши, що «Росія зацікавлена в максимально високому статусі для російської мови… [що] стане додатковим імпульсом для розвитку російсько-українських відносин та інтеграційних процесів на пострадянському просторі», – УП.

  Що означають інтеграційні процеси на пострадянському просторі? Адже, такого поняття як пострадянський простір не існує, бо давно вже утворені незалежні держави, деякі з них перебувають у Європейському Союзі і НАТО. І чому пан Слуцкій не зацікавлений у максимально високому статусі української мови в Російській Федерації, хача б на паритетних засадах?

  З поведінки російської влади і їхніх пропагандистів, декотрих українських громадян російського походження і російськомовних, складається враження, що, на їхню думку, дружба, це коли росіяни безцеремонно вважають: те що російське правильно, а те що не російське зайве. Тобто, дружба, це тоді, коли усі стають росіянами. А виправданням таким діям, мабуть є судження, подібне до того яке застосовував президент Росії Медвєдєв під час грузинської війни, – «Прінуждєніє к міру…», треба вважати в українських реаліях, – «Прінуждєніє к дружбє…». То чого варті вислови, що українці є найближчими друзями?

  На екранах і ефірах проросійських каналів, у засобах масової інформації орієнтованих на Москву, посилилась антиукраїнська пропаганда. Все частіше чуємо, що Україна і українці, з’явилися лише дев’ятнадцятому столітті, а до того була якась Русь, мабуть потрібно вважати, що промосковські пропагандисти, мають на увазі, що це Росія… Але, з історичних джерел знаємо, що Київська доба, Русь, почалася з восьмого століття нової ери, а Московське царство, теперішня Росія, з’явилося у тринадцятому. Тобто Русь до Росії стосунку немає, бо відрив у п’ять століть досить великий, щоб шукати росіянам свою спадщину у Русі. До того ж, говорили тоді у Києві, геть зовсім не теперішньою російською, яку так уперто нав’язують сучасні кремлівські інтегратори. Робити акцент на князівській династії, просто смішно, бо нащадки українських князів є по всій Європі і не тільки. Якщо Анна, дочка князя Ярослава керувала тодішньою Францією, то це ж не означає, що французи мають вважати, що нинішня Україна, їхня територія, чи територія їхніх інтересів, з нав’язуванням нам французької. Або, є теорія, що допомогли утворити Київську державу вікінги, – то що Україна має вважати, що Швеція, Норвегія, це українська територія? І мають входити в український світ? Зрозуміло що такі думки маячня, тому і українці сприймають подібну російську пропаганду як маячню.

  Україна є і буде незалежною державою, не дивлячись на новітні імперські зазіхання московських керманичів. На проросійську, антиукраїнську пропаганду виділяються шалені гроші, не один мільярд доларів. Натомість, українці не мають якогось-такого центру, який би дбав про утвердження українства, ні в Україні, ні за її межами. Ніхто не фінансує Українську ідею. Українською державою керують люди далекі від розуміння проукраїнської політики, політики зміцнення держави і нації. Але, українство тримає воля людей, воля українців, самоуправління своїм бажанням бути українцем, де б це не було, у якому куточку світу. Можна купити багато чого, і, зрештою, багато кого, але купити і зламати волю людей – неможливо.

  Тобто, українство тримається на рівні громадянського суспільства. Невдовзі, саме представники українського громадянського суспільства переберуть важелі державної влади у своє підпорядкування. Щось подібне відбувається і в Росії, російське громадянське суспільство поступово набирає сили. Настануть такі часи, коли долею своїх держав піклуватимуться представники своїх громадянських суспільств, а не старі збанкрутілі, зажерливі і безбожні, кагебісти, – саме тоді можна буде поговорити і про дружбу.
  http://styknews.info/novyny/polityka/20 ... hba-naviky

  Может я не правильно понимаю слово дружба или может в данном контексте следует понимать как "дрючьба", где есть активный партнер и пассивный?
  Саджанці винограду та ожини
  Кімнатні екзотичні плодові рослини

 • #2

  Україна і Росія: "о дружбе забыть. Лет на 500."

  Re: Україна і Росія: дружба навіки?

  Вам скучно? Когда этот срачь прекратиться - при возникновении таких тем заходить на форум не хочется.
  Хвилюватися немає причин

  Комментар


  • #3

   Україна і Росія: "о дружбе забыть. Лет на 500."

   Re: Україна і Росія: дружба навіки?

   Россия включила красный свет украинским авто

   Госдума в среду приняла во втором чтении законопроект о введении в России утилизационного сбора на новые и подержанные автомашины.
   Как отмечают эксперты, данная инициатива российских властей может ограничить сбыт в России, Белоруссии и Казахстане автомобилей украинского производства.
   http://money.comments.ua/rules/2012/07/ ... -svet.html

   Путину нужно чудо. Украина для его целей вполне подойдет - эксперт

   Украина может многое выторговать у России, но взамен ей придется отдать все. Об этом на круглом столе в Киеве «Переговоры Путина и Януковича 12 июля: «сверка часов» или начало «перезагрузки»?» заявил представитель Центра политических технологий Георгий Чижов, сообщает Полемике пресс-служба Института социально-политического проектирования «Диалог».

   "Особенность текущего момента в том, что Владимиру Путину для укрепления своего пошатнувшегося авторитета необходимо продемонстрировать гражданам России какое-то чудо. Причём, по объективным причинам, чудо можно совершить только на внешнеполитическом направлении, точнее, на ниве интеграции постсоветского пространства. Однако любое воссоздание советской (или Российской) империи без Украины по определению бессмысленно. Поэтому российская ставка в этой игре слишком высока, а требование к Украине так или иначе интегрироваться - абсолютно категорично. Экономические резоны для России вторичны, поэтому выторговать Украина может немало. Однако в обмен придётся отдать всё - полностью встроиться в российскую интеграционную модель", - считает эксперт.

   По его словам, при этом вполне очевиден как минимум дефицит «козырей» и возможностей для манёвра у украинской стороны: "Продление аренды базы Черноморского флота «продано» невыгодно, вопрос языковой политики и вовсе выведен за рамки двусторонних отношений, апелляции к Западу для нынешнего украинского руководства затруднены. К тому же, Россия получила успешный опыт принуждения к определённым решениям Белоруссии в условиях экономического кризиса. Этот опыт подсказывает России не идти на компромисс по газу и ждать, пока «яблоко» - Украина - дозреет и само упадёт в руки", - сказал Чижов.
   http://polemika.com.ua/news-92657.html#title

   Саджанці винограду та ожини
   Кімнатні екзотичні плодові рослини

   Комментар


   • #4

    Україна і Росія: "о дружбе забыть. Лет на 500."

    Re: Україна і Росія: дружба навіки?

    Holywaaaaaaaaaaaaar
    Пришел, прочел и порубал

    Комментар


    • #5

     Україна і Росія: "о дружбе забыть. Лет на 500."

     Re: Україна і Росія: дружба навіки?

     Россия включила красный свет украинским авто

     Госдума в среду приняла во втором чтении законопроект о введении в России утилизационного сбора на новые и подержанные автомашины.
     Как отмечают эксперты, данная инициатива российских властей может ограничить сбыт в России, Белоруссии и Казахстане автомобилей украинского производства.
     Автор statusKVO
     Украинский автопром потребовал новых пошлин на импорт иномарок

     Украинские производители автомобилей стремительно теряют позиции на внутреннем рынке. При этом доля импортных автомобилей увеличилась, пишет «Коммерсант-Украина».По данным Госстата и автопроизводителей, за 6 месяцев текущего года производство легковых автомобилей в Украине сократилось на 17%, до 37,5 тыс. Хуже всего дела обстоят на Кременчугском автосборочном заводе (КрАСЗ) группы «АИС». Предприятие выпустило лишь вполовину меньше авто, чем годом ранее. С конвейеров Запорожского автозавода сошло всего 20 тыс. автомобилей (-29,1%). Корпорация «Богдан» произвела 7,54 тыс. (-21,1%). Исключением из общего тренда стал завод «Еврокар» (ТМ Skoda) — объем производства на предприятии увеличился на 78,7%, до 8,51 тыс. автомобилей.

     Производители заявляют, что снижение производства свидетельствует о критической ситуации в отрасли из-за отсутствия государственной поддержки.

     «Нашей компании сейчас выгоднее импортировать автомобили, чем производить»,— добавляет маркетинг-директор «АИС» Сергей Боровик. По его словам, группа в настоящее время не ведет сборку китайских автомобилей Geely на принадлежащем ей КрАСЗ, а вместо этого импортирует их, так как это выгоднее.
     вся статья
     Если оппонент понимает что он не прав, ему ничего не остается как "минуснуть", по этому "репу" отключаю

     Комментар


     • #6

      Україна і Росія: "о дружбе забыть. Лет на 500."

      Re: Україна і Росія: дружба навіки?

      Що ж це так ваші "хазяйствєнніки" ріденько обсерлися?
      На заметку будущему сепаратисту: метрополии всегда предают своих в колониях
      Луганда оголосила війну Домбабве. Тепер я все в житті бачив

      Комментар


      • #7

       Україна і Росія: "о дружбе забыть. Лет на 500."

       Re: Україна і Росія: дружба навіки?

       дружба дружбой, но ездить по нам не надо!!! :x
       My House - My Fortress

       Комментар


       • #8

        Україна і Росія: "о дружбе забыть. Лет на 500."

        Re: Україна і Росія: дружба навіки?

        Що ж це так ваші "хазяйствєнніки" ріденько обсерлися?
        Даа, якщо вже навіть наша відверто проросійська верхівка не може з Пу порішать, то я вже не знаю хто тоді зможе.Загалом ще раз переконуюсь в думці, що потрібно розвивати дружні відносини із західними сусідами поляками, чехами, бульбашами і т.д ніж з Росією, принаймні доки в Кремлі сидять єдроси.
        За красным восходом — коричневый закат
        Із пісні Nautilus Pompilius
        Україномовний блог про фільми та серіали

        Комментар


        • #9

         Україна і Росія: "о дружбе забыть. Лет на 500."

         Re: Україна і Росія: дружба навіки?

         що потрібно розвивати дружні відносини із західними сусідами поляками, чехами, бульбашами
         Нужны им ваши дружни видносыны, как Сеньке лыжи в июне, хосспади Все навязываетесь и набиваетесь к кому-то в камрады, все своей отаре овчарку не выберете.
         На патриотизм стали напирать. Видимо, проворовались .... (с) М. Е. Салтыков-Щедрин

         Комментар


         • #10

          Україна і Росія: "о дружбе забыть. Лет на 500."

          Re: Україна і Росія: дружба навіки?

          1891 Маннлихер от ви постійно зневажливо і саркастично висловлюєтесь як сторонній спостерігач - і не зрозуміло, чи ви є частиною народу України, чи ви тут як транзитний пасажир (шпійон, засланий козачок...)? Людина ви не дурна, от і запропонуйте щось толкове - як з таким не порядним сусідом, як Росія треба себе вести українському керівництву?
          Саджанці винограду та ожини
          Кімнатні екзотичні плодові рослини

          Комментар

          Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

          Обработка...
          X

          Відладочна інформація