Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

Вчені про причини існування Бога.

Згорнути
X
Згорнути
 • Фільтр
 • Время
 • Показати
Очистити все
нові повідомлення

 • #61

  Вчені про причини існування Бога.

  Релігії могли зародитися в нашій цивілізації завдяки існуванню особливої ​​популяції бактерій в нашій мікрофлорі, які "перепрограмовують" мозок на віру в надприродні сутності, пише журнал Biology Direct.
  Не тільки релігії а і самі людські цівілізації зародились і існують завдяки мікроорганізмів. Людське тіло майже цілком складається з мікроорганізмів. Змінюється складова частина мікрорганізмів, змінюється людина. Змінюється людина (в даному випадку віра людини) змінюється баланс мікроорганізмів в ній.
  Спойлер :
  Человеческое тело, оказывается, почти целиком состоит из микроорганизмов. Однако пугаться прежде времени не стоит, пишет Daily Mail: эти существа - не чужеродные формы жизни. Для триллионов микроскопических жизненных форм человеческий организм является родным домом.
  "Мы, по сути, лишь на 10% люди, а все остальное - микробы", - уверяет доктор Рой Д. Слитор из ирландского Института Корка. За четыре года основательного изучения предмета он пришел к выводу о том, что истинная роль бактериальных популяций, проживающих в человеческом организме, незаслуженно умаляется.
  Наши взаимосвязи с одноклеточными существами оказались настолько тесными, что прогрессивные ученые теперь рассматривают человека и населяющих его бактерий в качестве единого сверхорганизма. "На сегодняшний день бактерии рассматриваются в качестве виртуального органа, продукты жизнедеятельности которого значительно выше, чем у печени", - объясняет доктор Слитор.
  По его данным, в человеческом теле содержится порядка 500 различных видов бактерий. Благодаря их непрестанному размножению в организме взрослого человека проживает около 100 триллионов одноклеточных существ - почти в десять раз больше, чем те несколько триллионов клеток, из которых состоит собственно организм человека. К примеру, только в кишечнике содержится почти 2 кг бактерий.
  По словам доктора Слитора, бактерии не только наши спутники, но и незаменимые помощники. "Это бактериально-человеческое взаимодействие по большей части носит характер симбиоза, - рассказывает ученый. - Это означает, что в обмен на продовольствие бактерии участвуют в процессах пищеварения, производства витаминов и укрепления нашей иммунной системы". Кроме того, дружественные микроорганизмы защищают хозяина от возбудителей инфекционных заболеваний, сражаясь с "враждебными" бактериями
  Последний раз редактировалось MUPBAM; 02.02.2017, 10:55.
  Все єдине: подільне - неподільне, народжене - ненароджене, смертне - безсмертне, логос - вічність; ...
  не мені вірячи, а Логосу, мудро визнати, що все єдине.
  Гераклі́т

  Комментар


  • #62

   Вчені про причини існування Бога.

   Віра в Божі заповіді Любові спонукають людей робити добро, а вчені дійшли висновку, що мікроби змушують людей робити добро:
   Спойлер :
   Сьогодні, 08:11

   Вчені Тель-Авівського університету відповіли на питання, чому людина робить добро іншим, навіть якщо їй це не вигідно, і теоретично довели, що робити альтруїстичні вчинки нас можуть змушувати мікроби, передає Depo.Хмельницький з посиланням на phys.org.
   Ізраїльські вчені змогли продемонструвати, що мікробіом - спільнота мікроорганізмів, що населяють наш кишечник - може навіть керувати нашою соціальною поведінкою, впливаючи на нейрони і змінюючи активність медіаторів і гормонів.
   Зокрема, мікроби можуть спонукати людину допомогти іншому, тому що близький фізичний контакт (спільне поїдання їжі, нічліг або догляд за хворими) полегшує їм можливість переходу від одного носія до іншого. Так що коли хтось робить для нас щось добре, ми отримуємо ще й його мікроби.
   Вчені змоделювали ситуацію, в якій одні люди з "мікробами альтруїзму" взаємодіяли з іншими, у яких їх не було. Потім, застосувавши принцип винагороди, вони вивчили, що могло б статися в цій популяції, в їхніх мікробах й альтруїстичній поведінці протягом багатьох поколінь.
   Результат показав, що поки можлива горизонтальна передача мікробів між окремими носіями, альтруїстичні мікроби беруть верх, змушуючи робити добрі справи.
   Також вчені дізналися, що поширення альтруїзму виявляється успішним ще й тому, що в "альтруїстичних мікробів" є шанс або зустріти генетично споріднених мікробів, або заразити і перетворити частину мікробів реципієнта.
   Все єдине: подільне - неподільне, народжене - ненароджене, смертне - безсмертне, логос - вічність; ...
   не мені вірячи, а Логосу, мудро визнати, що все єдине.
   Гераклі́т

   Комментар


   • #63

    Вчені про причини існування Бога.

    Вчені-фізики доводять, що жити можна вічно

    Днями численні інтернет-сайти згадали про те, що ідея воскресіння популярна навіть серед учених. І проілюстрували її "космічною" гіпотезою професора Роберта Ланца (Robert Lanza) – про паралельних світах, в яких життя не закінчується зі смертю тіла. Про що мова?
    Померши, люди воскресають в іншому паралельному Всесвіті
    Спойлер :
    Поза часом і простором
    Свої ідеї Ланца виклав у книзі "Боцентризм: життя і свідомість – ключі до розуміння істинної природи Всесвіту", яка вийшла ще кілька років тому. З тих пір вона періодично – приблизно раз на два роки – і розбурхує інтернет. Оскільки містить дуже привабливі запевнення, що життя триває вічно, хоч і в іншому місці.

    Попередній сплеск популярності стався в 2013 році. З тих пір нічого не змінилося. Хіба що у професора додалося прихильників. В тому числі і серед колег.

    Роберт Ланца – професор в Університеті Уейк Форест, фахівець з регенеративній медицині і науковий керівник компанії Advanced Cell Technology. Раніше був відомий своїми дослідженнями в області стволових клітин, на його рахунку кілька успішних експериментів з клонування зникаючих видів тварин. Але кілька років тому вчений захопився фізикою, квантовою механікою і астрофізикою. З цієї гримучої суміші народилася теорія так званого нового біоцентризму, проповідником якої професор і став.

    Згідно биоцентризму, смерті немає. Вона – ілюзія, яка виникає у свідомості людей. Виникає тому, що люди ототожнюють себе зі своїм тілом. Знають, що тіло рано чи пізно помре. І думають, що помруть разом з ним. Насправді ж, свідомість існує поза часом і простором. Здатне перебувати де завгодно: у людському тілі і поза його. Що добре вписується в основу квантової механіки, згідно з якою якась частинка може виявитися і там і сям, а якась подія – розвиватися за кількома – часом незліченними – варіантами.

    Роберт Ланца, біоцентрист.

    Ланца вірить, що існує безліч всесвітів. У них-то і реалізуються всі ймовірні варіанти розвитку подій. В одному всесвіту тіло померло. А в іншому – продовжило жити, увібравши свідомість, яка в цей всесвіт перетекла.

    Іншими словами, вмираючий, проносячись по тому самому тунелю, виявляється не в пеклі чи в раю, а в такому ж світі, в якому він жив, але живим. І так – до безкінечності.

    – Свідомість, – проповідує професор, – як енергія. Не зникає і не може бути знищено.

    Деякі, зовсім вже шалені, біоцентристи взагалі вважають, що матеріального світу немає, а є лише його віртуальний образ, створюваний свідомістю. Або світ все-таки існує, але постає в тому вигляді, в якому нам дозволяють побачити і відчути його наші органи почуттів. А були б у нас інші органи і почуття, і бачили б ми зовсім інше.

    У Ланца помірковані погляди. Він вірить у реальність. Але вважає її процесом, який вимагає участі свідомості. Мовляв, людина одночасно і спостерігач і творець.

    Паралельно нам

    У обнадійливої, але вельми спірної теорії Ланца є багато мимовільних прихильників – не тільки прості смертні, охочі жити вічно, але і відомі вчені. Це ті фізики і астрофізики, розмірковуючи про паралельних світах, тобто, передбачають, що багато всесвітів. Multiverse (мультивсесвіт) – так називається наукова концепція, яку вони відстоюють. І запевняють: немає фізичних законів, які б забороняли існування інших всесвітів.

    Першим про паралельних світах, у 1895 році землянам повідомив письменник-фантаст Герберт Уеллс у своєму оповіданні «Двері в стіні». А через 62 роки його ідею розвинув в докторській дисертації випускник Прінстона Х'ю Еверетт. Її суть: кожен всесвіт міг розщеплюється на незліченну кількість собі подібних. А вже в наступну мить ці "новонароджені" розщеплюється точно таким же чином. В якомусь з цих світів ви існуєте. В одному – читаєте цю статтю, їдете в метро, в іншому – лежите на дивані і дивіться телевізор.

    – Поштовхом до розмноження світів служать наші вчинки, – пояснював Еверетт. – Варто нам зробити який-небудь вибір, як в мить ока з одного всесвіту виходять два. З різними варіантами долі. – В якийсь з всесвітів люди не полетіли на літаку, а поїхали поїздом. І залишилися живі.

    У 1980-ті роки теорію множинності світобудови розвинув Андрій Лінде – співробітник Фізичного інституту імені Лебедєва (ФІАН). Нині – професор фізики Стенфордського університету.

    – Космос, – розповідав Лінде , – складається з безлічі раздувающихся куль , які дають початок таким же куль, а ті, у свою чергу, породжують подібні кулі в ще більших кількостях, і так до нескінченності. У просторі вони рознесені. І не відчувають присутності один одного. Але вони – частини одного і того ж фізичного світу.

    Про те, що наш Всесвіт не самотній свідчать і дані, отримані за допомогою космічного телескопа Планка. На їх основі вчені створили найточнішу карту мікрохвильового фону – так званого реліктового випромінювання, що зберігся з моменту зародження нашого всесвіту. І побачили, що він рясніє темними провалами – якимись дірками і протяжними дірами.

    Деякі фізичні теорії навіть засновані на тому, що багато всесвітів - нескінченно багато. "

    Гіпотеза про те, що багато всесвітів, популярна серед вчених. Деякі фізичні теорії навіть засновані на тому, що багато всесвітів – нескінченно багато.

    Фізик-теоретик Лаура Мерсини-Хоутон з Університету Північної Кароліни і її колеги доводять: аномалії мікрохвильового фону виникли із-за того, що на наш Всесвіт впливають інші, що розташовані поруч.

    На думку вчених, дірки і діри – "синці" як їх називають, " виникли від безпосередніх ударів сусідніх всесвітів з нашим.

    Фізики припускають, що всесвіти виникають немов бульбашки пари в киплячій рідини. А виникнувши, стикаються. І відскакують один від одного, залишаючи сліди.

    Кванти душі

    Отже, місць – інших всесвітів, куди б могла, згідно теорії нового біоцентризму, відлетіти душа, повно. А сама-то вона є?

    В існування вічної душі не сумнівається професор Стюарт Хамерофф з відділення анестезіології та психології Університету Арізони і за сумісництвом директор Центру вивчення свідомості при тому ж університеті. Ще в минулому році він заявив, що знайшов докази того, що свідомість людини не зникає після її смерті.

    На думку Хамероффа, людський мозок – це досконалий квантовий комп'ютер, душа або свідомість – інформація, накопичена на квантовому рівні. Вона не може бути знищена. Але може бути передана.

    Анестезіолог вважає: після того, як тіло гине, квантова інформація свідомості – зливається з нашого Всесвіту і там існує нескінченно довго. А біоцентрист Ланца доводить, що вона летить в інший всесвіт. Чим і відрізняється від свого колеги.

    В соратниках у Хамероффа сер Роджер Пенроуз – відомий британський фізик і математик з Оксфорда, який теж знайшов в нашому Всесвіту сліди зіткнення з іншими. Разом науковці розвивають квантову теорію свідомості. І вважають, що виявили носії свідомості – елементи, які за життя накопичують інформацію, а після смерті тіла кудись її "зливають". Це розташовані всередині нейронів білкові мікротрубочки (microtubules), яким перш відводили скромну роль арматури і транспортних внутрішньоклітинних каналів. Мікротрубочки за своєю структурою найкраще підходять для того, щоб бути носіями квантових властивостей мозку. Оскільки вони можуть тривалий час зберігати квантові стани – тобто, працювати елементами квантового комп'ютера.    Померши в нашому всесвіту, людина переміщається в паралельний – по тому самому тунелю.

    З волі Бога – програміста

    Нічого зовсім вже принципового нового в біоцентризме Ланца немає. Але наукова основа, підведена ним і колегами, не може не радувати. Виходить, що загробний світ це не вигадки, а цілком імовірна реальність. Вченому залишається примирити його концепцію з релігією. Адже поки роль Господа Бога в ній не проглядається. Хоча...

    Хтось Сет Ллойд з Массачусетського технологічного інституту прикинув, до яких меж можна вдосконалювати квантовий комп'ютер. Очевидно, що найпотужнішим стане пристрій, в якому будуть задіяні всі частинки у Всесвіті. А їх – протонів, нейтронів, електронів та іншої дрібниці, за підрахунками вченого, десь 10 в 90-го ступеня. І якщо б ці частинки були задіяні з моменту Великого Вибуху, то вже зробили б 10 в 120-й ступеня логічних операцій. Це так багато, що не можливо навіть уявити. Для порівняння: всі комп'ютери за час свого існування виробили менше 10 до 30-го ступеня операцій. А вся інформація про людину з його численними індивідуальними примхами записана приблизно 10 в 25 ступеня бітами.

    І тут Ллойд подумав: що якщо Всесвіт-це вже чийсь комп'ютер? Тоді, розсудив він, все, що всередині, включаючи нас, – частина обчислювального процесу. Або його продукт... Значить, десь має бути і Програміст. Тобто Бог.

    Створив же весь складний світ якийсь геніальний програміст.

    А якщо обійтися без вселенського комп'ютера? І обмежитися куди більш досконалим Творцем. Тоді може виявитися, що все кругом існує лише в Його свідомості. А не в нашому, як запевняють біоцентристи. Але тут, напевно, потрібна зовсім інша теорія. Зовсім новий біоцентризм.
    Все єдине: подільне - неподільне, народжене - ненароджене, смертне - безсмертне, логос - вічність; ...
    не мені вірячи, а Логосу, мудро визнати, що все єдине.
    Гераклі́т

    Комментар


    • #64

     Вчені про причини існування Бога.

     Когда ты что-то просишь у Бога, не забывай, что ты просишь у Него Путь к желаемому, а не сам результат.

     Тебе придется найти самому все пазлы будущего проекта, чтобы объединить их в физическое проявление нашего мира.

     Игра состоит в том, что реализуя раз за разом свои замыслы в реальности, ты тренируешь свою способность творить, приближаясь к уровню Творца. Для творчества необходимо совершать процесс, обратный потреблению — соединять части в целое, а не разделять целое на части.

     Всякий раз, когда создается новое, начинающий творец соединяет кубики старого в другой узор. Здесь, на планете Земля, все играют в конструктор. Богу же нужен не твой проект, а твоя способность воплощать, отдавать вовне свою потенциальность. Тренируйся — говорит Он, — пока есть время.

     И тот, кто просто желает что-то получить, не создавая сам, находится на самом низком уровне развития, демонстрируя незрелость Души и эгоистичность Ума.

     Поднимаясь в развитии, ты поймешь, чего от тебя хотят. Желай пропускать через себя поток входящих данных и окрашивать их собственными эмоциональными состояниями — тогда у тебя получится жить с так называемыми атрибутами успешности.     Тобто, проси удочку, не рибу.
     Думи мої, думи мої,
     Лихо мені з вами

     Комментар

     Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

     Обработка...
     X

     Відладочна інформація