Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

Герои нашего времени.

Згорнути
X
Згорнути
 • Фільтр
 • Время
 • Показати
Очистити все
нові повідомлення

 • #11

  Герои нашего времени.

  Styler

  4 ч ·

  Побольше бы таких россиян


  "Грехи, за которые нет прощенья": журналист из РФ извинился перед украинцами
  Российский журналист Александр Сотник опубликовал на своем YouTube-канале видеопоздравление с Днем Независимости Украины. Сотник…
  RBC.UA
  Думи мої, думи мої,
  Лихо мені з вами

  Комментар


  • #12

   Герои нашего времени.

   Дядя Коля, герой нашего времени--ВЫ!!!
   Это суметь надо, менять взгялды всю жизнь. Дед без царя в голове
   Всем важно, что о них скажут, мне важно, как отпоют
   От отражения ворожбы до откровения небес, дорога в целую жизнь среди свиней и козлов

   ПРАВОСЛАВИЕ, САМОДЕРЖАВИЕ, НАРОДНОСТЬ! ЗА ВЕРУ, ЦАРЯ И ОТЕЧЕСТВО!

   Комментар


   • #13

    Герои нашего времени.
    Думи мої, думи мої,
    Лихо мені з вами

    Комментар


    • #14

     Герои нашего времени.

     Российский журналист Александр Сотник
     Да, Саша Сотник - это человек и журналист с большой буквы. Подписана на его канал ещё с времён Майдана. Саша Сотник хотел работать в Украине, но наши ......... ему отказали, печально, но факт.
     В добро верят лишь те немногие, кто его творит.

     Комментар


     • #15

      Герои нашего времени.

      Дівчат на Живчику рятував школяр

      Як стало відомо, участь у порятунку двох дівчаток на Дніпрі взяв учень 21-ї школи м. Черкаси Богдан Волик.
      - Справжній чоловічий вчинок, дякую тобі, Богдане. Дійсно, для дівчаток він даний Богом, — написав на своїй сторінці у Фейсбуці речник обласного управління ДСНС Костянтин Проценко.


      Ще до прибуття рятувальників учень із ризиком для власного життя зумів дістатися до дівчат і витягнути одну з них на берег. Другу дівчинку, яка знаходилася у воді за 20 метрів від берега, з крижаної води витягли вже рятувальники. Обох було передано до рук лікарів.

      У коментарях містяни хвалять хлопця і пропонують його нагородити.

      Нагадаємо, сьогодні на Дніпрі врятували двох дівчат, які провалилися під кригу.

      http://vycherpno.ck.ua/divchat-na-zh...uvav-shkolyar/      В добро верят лишь те немногие, кто его творит.

      Комментар


      • #16

       Герои нашего времени.

       “Корсар” предназначен для уничтожения неподвижных и подвижных современных бронированных целей. Отмечается, что украинский ракетный комплекс способен поражать цели и с динамической защитой. Также “Корсар” можно применять против малоразмерных целей типа долговременных огневых точек, танков в окопах, легкобронированных объектов и вертолетов. Использовать ракетный комплекс можно как со станка, так и бруствера. Испытания “Корсара” вызвало ажиотаж среди украинских пользователей Twitter.

       Источник: http://www.amn.com.ua/podiyi/v-sety-...lykovany-foto/
       Думи мої, думи мої,
       Лихо мені з вами

       Комментар


       • #17

        Герои нашего времени.

        Ан-124 доставил огромный двигатель для застрявшего в зоне вечной мерзлоты Boeing


        13:20, СЕГОДНЯ 642
        2 20

        "Руслан" спас Боинг / http://cfts.org.ua
        https://beztabu.net/an-124-dostavil-ogromnyj-dvigatel-dlya-zastryavshego-v-zone-vechnoj-merzloty-boeing_n13980

        Последний раз редактировалось Бридя; 06.02.2017, 17:02.
        Думи мої, думи мої,
        Лихо мені з вами

        Комментар


        • #18

         Герои нашего времени.

         «Ми віддаємо Україні найцінніше – своє здоров’я і життя» – хорватський доброволець

         Деніс Шелер на фото крайній справа

         Київ – Більш ніж два роки на передовій гібридної війни Росії проти України у лавах Національної гвардії несе службу хорват Деніс Шелер. Колишній керманич футбольних ультрас клубу «Динамо» (Загреб), ветеран хорватської армії приїхав боронити Україну, оскільки знайшов чимало подібного в історії і недалекому минулому Хорватії та України. Як Шелер пояснив у розмові з Радіо Свобода, «українське питання» зацікавило його під час Помаранчевої революції, а події Революції гідності та вторгнення росіян в Україну переконали його у необхідності допомогти українцям.
         Коли почався Майдан, я завдяки своїм українським друзям, поширював правдиву інформацію про події на Майдані, адже хорватські медіа часто передруковували і перекладали те, що писали російські ЗМІ

         – Україна цікавила мене колись як країна, яка трохи більш як сто років тому разом з Хорватією входила до складу Австро-Угорської імперії. Дивно, але не всі українці про це знають, і не всі знають, що упродовж століть Україна була тісно пов’язана із простором під назвою «європейський дім». Та і у віддаленому минулому, як історики кажуть, плем’я хорватів через територію сучасної України проходило у пошуках нової вітчизни. Але всерйоз я «взявся» за Україну після Помаранчевої революції, а коли почався Майдан, я завдяки своїм українським друзям, поширював правдиву інформацію про події на Майдані, адже хорватські медіа часто передруковували і перекладали те, що писали російські ЗМІ.
         – Тобто Ваш приїзд в Україну пов’язаний з бажанням допомогти?
         – Так, я просто збагнув, що мій військовий досвід і знання дозволяють підтримати реформу українського війська, я про це писав раніше. Я був професійним військовим в армії Хорватії, у 2000-му році пішов «на дембель», як у вас кажуть. До того ж, я розумів, що це не просто гібридна війна або агресія з боку Росії, це для багатьох українців війна проти російського імперіалізму. Багато українців вже не хочуть бути сателітами Москви або ж озиратись на те, що там, у Кремлі, подумають чи скажуть.

         – На Вашу думку, наскільки коректними є порівняння між АТО на сході України і «п’ятирічною війною» (війна за незалежність 1991-1995 років – ред.) Хорватії?
         – Почнемо з того, що у Хорватії «п’ятирічну війну» відразу назвали війною, а відтак її ведення відповідало воєнним стандартам, із залученням усіх ресурсів держави на оборону і подолання ворога. За два роки участі у гібридній війні Росії проти України на боці України я можу сказати: серед основних відмінностей – це те, що влада в Україні війну війною не назвала, і що у Верховній Раді України присутні політики, які не відстоюють інтереси української держави, а лобіюють інтереси Москви. У Хорватії усі політики, партії, публічні персони і громадські активісти боролись за Хорватію, кожен на своєму робочому місці, в Україні я цього не помічаю.
         – А чого ще Ви не помічаєте, якщо порівнювати хорватську та українську ситуації?
         Я познайомився з сотнями прекрасних людей, які вже мають бойовий досвід, високий рівень знань. Мені здається, що такі люди повинні увійти до керівництва і штабів окремих військових, і поліцейських підрозділів.

         – Я в Україні не лише воював, я по можливості інструктую гвардійців, і я познайомився з сотнями прекрасних людей, які вже мають бойовий досвід, високий рівень знань. Мені здається, що такі люди повинні увійти до керівництва і штабів окремих військових, і поліцейських підрозділів. Але їх там немає, за рідкісним винятком, вони далі місять болото в окопах. З іншого боку, я спостерігаю за тим, як змінюється армія України, але це, думаю, результат необхідності її змінювати і модернізувати, бо ж не всі командири «старої генерації», назвемо їх так, готові до серйозних змін. Так, Збройні сили і Національна гвардія України стають все більш міцними, отримують військовий досвід, який здобувають ціною життів своїх побратимів. На сьогодні, в Європі це армія, яка справді воює, не на військових полігонах, а на війні. А от війна українських патріотів з корупцією просувається значно складніше.
         – То все-таки чим стала для Вас особисто ця війна?
         Ми, хорвати – народ емоційний, з великим і щирим серцем

         – Це війна народу України проти зовнішньої агресії, проти Росії та тих злочинців-українців, які підтримують Москву. Якщо казати персонально про мене, то ці два роки для мене – це злети, падіння, кров загиблих і поранених друзів і це велика гордість за них. Ми, хорвати – народ емоційний, з великим і щирим серцем. Дивіться: я – хорват, допомагаю українським солдатам в Україні, а мій земляк Івіца Піріч розробив і впроваджує у Хорватії цілу програму з підтримки українських бійців і діток з родин загиблих солдатів та з сімей переселенців. І мій 12-річний син з однокласниками підтримують Україну, і мої рідні і друзі. Ми розуміємо: упродовж віків українці і хорвати гинули за чужі інтереси, на полях чужих воєн, боролись за право на життя своїх родин і народів. Чверть століття тому ми, хорвати, захистили свою вітчизну – нині допомагаємо вам захистити Україну.

         – Чи Ви відчуваєте підтримку українців?
         Ми віддаємо Україні найцінніше – своє здоров’я і життя, а українські чиновники вважають, що, перефразовуючи Кремль – «нас тут нема»

         – Так, якщо говорити про пересічних людей, про моїх бойових побратимів або про волонтерів. А от ваші чиновники – це якесь пекло. Іноземці-добровольці, ми маємо проблеми з легальним статусом, з якимись штампами у паспорті тощо. Фактично, ми віддаємо Україні найцінніше – своє здоров’я і життя, а українські чиновники вважають, що, перефразовуючи Кремль – «нас тут нема». Але відступати я не збираюсь, я ж «ультрас України»!
         http://www.radiosvoboda.org/a/28275897.html         В добро верят лишь те немногие, кто его творит.

         Комментар


         • #19

          Герои нашего времени.          Поразительная точность на расстоянии 5км. Испытания украинских противотанковых ракет повергло в шок террористов (Видео)


          Поразительная точность на расстоянии 5км. Испытания украинских противотанковых ракет повергло в шок террористов (Видео)
          NEWSNET.NAME
          Думи мої, думи мої,
          Лихо мені з вами

          Комментар

          Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

          Обработка...
          X

          Відладочна інформація