Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

В мире

Згорнути
X
Згорнути
  • Фільтр
  • Время
  • Показати
Очистити все
нові повідомлення

• Поліція США по-звірячому побила дітей.

В Вашингтоне задержали более 200 участников беспорядков во время инаугурации Трампа 21 января в 05:14 В ход пошли кирпичи и куски бетона, полиция применила слезоточивый газ, В Вашингтоне произошли столкновения демонстрантов с полицией В Вашингтоне по состоянию на вечер пятницы (в ночь на субботу по киевскому времени), 20 января, задержаны 217 участников акции против инаугурации Трампа, которая состоялась в этот же день. Акция время от времени переходила в открытое столкновение протестующих с представителями органов правопорядка. Полиция применяла слезоточивый газ и перцовые баллончики, а демонстранты бросали в полициейских кирпичи, бутылки с водой и куски бетона. Пострадали шестеро сотрудников полиции. В субботу, 21 января, в Вашингтоне ожидаются массовые манифестации против Дональда Трампа, на улицы, по предварительным прогнозам, может выйти до 200 тысяч противников нового хозяина Белого дома.
    Больше читайте здесь: http://zn.ua/WORLD/v-vashingtone-zad...a-236547_.html
    Трампа - геть! Джефферсон прийде - порядок наведе! Ну что, пора нашим майдановцам отдавать долги и слать американским побратимам корзины печенья и бочки варенья

Интересно, если в США начнется майдан, отожмет ли рашка у них Аляску?
    Последний раз редактировалось geag5; 21.01.2017, 10:03.
    http://savelurk.net/

Поліція США по-звірячому побила дітей.

Na gilyaku!

Комментар

Думаю что этого не случится в США.

Комментар

Трампа - геть! Джефферсон прийде - порядок наведе! Ну что, пора нашим майдановцам отдавать долги и слать американским побратимам корзины печенья и бочки варенья

Интересно, если в США начнется майдан, отожмет ли рашка у них Аляску?
        .... А Мексика Техас. Только что потом, с той рашкой, и мексикой будет?

Комментар

Думаю что этого не случится в США.
          Автор Диковинка Переглянути повідомлення
          Це черговий говновброс тс.
          Думи мої, думи мої,
          Лихо мені з вами

Комментар

То есть, видео - это фальшивка? это ж как надо зазомбироваться, чтоб видео (!), показывающее "невыгодную" тебе картинку, считать фейком. Эх, прав был старик Геббельс: именно на этих землях проживает то тупое стадо, которое можно довести до подобного отупения.

Комментар

Мальтшики розіп"яті, смажені снігури...............
              Думи мої, думи мої,
              Лихо мені з вами

Комментар

Мальтшики розіп"яті, смажені снігури...............
                Дедушки вые6анные...

Небесная сотня властью убитая...
                Последний раз редактировалось geag5; 19.02.2017, 17:50.

Комментар

Небесная сотня властью убитая...
                  Після того, як Кремль визнав «паспорти» «ЛДНР», Україна повинна нарешті почати робити те, чого не почала чомусь робити навесні 2014 року.

Має бути створено реєстр усіх громадян України, чия участь в колабораціонізмі підтверджена і зафіксована. У відкритих джерелах (соцмережі тощо), при прослуховуванні розмов за лінією розмежування та ідентифікації осіб в результаті цього і т.д.

Той хто, отримає такий «паспорт» – автоматично втрачає українське громадянство без права на його відновлення. Довічно. Це має бути закріплено законодавчо. Ніяких винятків.

Якщо цього не буде зроблено, якщо не буде припинено економічні стосунки з окупантами, ми автоматично легалізуємо псевдо республіки навіть без ухвалення різних спецстатусів, особливих зон тощо.

Все потрібно робити вчасно. Але це не означає, що зараз реакції бути не повинно. Якщо влада зараз знову почне розповідати, що «якщо щось там», то «люди по той бік» підуть проти нас зі зброєю, замість того, щоб діяти адекватно до ситуації, то вона фактично вже офіційно оголосить себе колаборантом №1. Із усіма наслідками. Відсутність стратегування і тактика постійних поступок все одно призведе до поразки. Якщо влада системно веде країну до поразки у війні на виснаження, тоді навіщо нам така влада?

Путін вже напав. Лякати нападом путіна – це все рівно, що лякати тим, що вже сталося. Це нонсенс. Нас ніхто не запитував чи хочемо ми війни. Вона вже йде. І закінчиться або поки агресор не буде зупинений, або поки він не досягне свого. А нам ще й пропонують йому в цьому допомогти.

Джерело: Олександр Солонько

Святошинський суд Києва розглядає справу стосовно п'ятьох колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут" Олександра Маринченка, Сергія Тамтури, Олега Янішевського, Павла Аброськіна і Сергія Зінченка, яких звинувачують у розстрілі 48 активістів Євромайдану на вул. Інститутській в Києві 20 лютого 2014 р.
                  Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2017/02/19/228...navit-slidchyh
                  Последний раз редактировалось Бридя; 19.02.2017, 18:00.
                  Думи мої, думи мої,
                  Лихо мені з вами

Комментар

Поддерживаю! Лишить тебя, старого козла, украинского паспорта, пенсии и под зад ногой из страны! И там рассказывай, что , Сталина нам надо , что Украина разделена ментально и её части ненавидят друг друга и остальные бредни российской пропаганды.

Комментар

Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

Обработка...
                    X

Відладочна інформація