Об'ява

Згорнути
Поки що немає повідомлень.

"Погода в УКРАЇНІ", в Черкасах та області. Її наслідки.

Згорнути
X
Згорнути
  • Фільтр
  • Время
  • Показати
Очистити все
нові повідомлення

• "Погода в УКРАЇНІ", в Черкасах та області. Її наслідки.

У неділю, завтра, 19 березня, з північних районів Польщі прийде до нас циклон. І не сам, з родичами, з атмосферними фронтами. Сімейка, хоч і з півночі ніби, але темпераментом, як південноіталійська.
    Центр циклону завтра перебуватиме над північчю України, майже над Києвом - див. карту.

Тому завтра в більшості областей у нас дощі, місцями мокрий сніг, сильний поривчастий вітер і холодне повітря, вдень +3+8 градусів.
    Холод вже набрид. З 21 березня почне поступово теплішати.

Отже, сьогодні гребемо дачі й городи у хустках хрест-навхрест і старих штанях, конкуруємо з опудалами, завтра красиво сидимо в засаді квартир, хатів, пабів, кафе, офісів, а вже з тижня починаємо чистити пір'ячко до приходу справжнього тепла.
    272 3 35
    Думи мої, думи мої,
    Лихо мені з вами

Комментар

Тому завтра в більшості областей у нас дощі, місцями мокрий сніг, сильний поривчастий вітер і холодне повітря,
      Чё с дуба рухнул? Солнце жарит с утра +7 градусов в тени.
      Деньги сами по себе никуда не деваются и не появляются просто так, они лишь переходят из одного кармана в другой.

Комментар

Download: Hoyto Tomari Janyo . Torrent: 23 de novembro de 2017 . Online: Assassins Bullet (Sofia) DVDRIP . Game Rai Game Rak (2011) torrent.

Комментар

Зараз на сторінці 0 користувач(ів)

Обработка...
        X

Відладочна інформація